zyczenia
 

zyczenia

 

Życzenia na Boże Narodzenie

 

W noc wigilijną, w blasku świec
melodia kolęd płynie w mrok
niech Ci przyniesie radości moc
i szczęścia na Nowy Rok
W te najpiękniejsze Święta cudownych życzeń moc,
niechaj się wszystkie spełnią w tę wigilijną noc!
Jest taki wyjątkowy wieczor w roku, gdy wszyscy obecni gromadza sie przy wspolnym stole.
jest taki wieczor, gdy gasna spory, wieczor, gdy łamiemy opłatek, składamy zyczenia.
to noc niepowtarzalna, magiczna noc bozego narodzenia. w te jedyna i niepowtarzalną noc zyczymy wszystkim wielu głebokich przezyc, a takze wiele szczescia w nadchodzacym nowym roku
Życzę Ci, by to, co kryją w sobie święta Bożego Narodzenia - spokój, nadzieja, ciepło ludzkich serc - towarzyszyło Ci również przez cały Nowy Rok.
Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy Wam życzenia miłości, spokoju, wszelkiego dobra. Abyśmy dla siebie nawzajem byli pełni życzliwości i zrozumienia. A także życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Wielu Bożych błogosławieństw na ten wspaniały czas Narodzenia Pańskiego. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
W dniu Bożego Narodzenia, blask choinki w domu lśni. U mnie w wojsku tego nie ma i za domem tęskno mi.
Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego, co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku życzy...
Niech w Święta Bożego Narodzenia zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze.
Ile się gwiazdek mieni na niebie. Ile orzechów błyszczy się w złotku. Tyle ślę życzeń dzisiaj do Ciebie Wesołych Świąt, miły mój Kotku!
Zyczenia na boze narodzenie
Życzenia na Boże Narodzenie - Strona 1 2 3 4 5

 

 

 

Zyczenia Wszelkie prawa zastrzezone. Copyright © 2008 www.zyczenia.htw.pl