zyczenia
 

zyczenia

 

Życzenia na Walentynki - Strona 1

 

Ten skromny widoczek,dla pięknych Twych oczek. Na Świętego Walentego. W dniu Zakochanego. Czytając choć pomyśl przez chwile, że ten co wysyła. Wspomina i Kocha Cię mile
W Walentynki piękny świat, więc Ci życzę uroczyście: żyj przynajmniej dwieście lat!... Ze mną,oczywiście !
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, a list rozmową miedzy mną a Tobą... Więc dla dalszej, miłej naszej znajomości wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.
Mamy dzisiaj walentynki,
święto chłopca i dziewczynki,
Tych co to sie kochają,
No i sobie też ufają,
Dają sobie dziś prezenty,
Mówiąc przy tym to WALENTY
Potem spacer w parku krótki,
trochę piwa, trochę wódki,
Aby lepiej sie gadało,
no i miłość wyznawało.
Potem kino, jakieś kwiaty,
A wieczorem marsz do chaty.
Kolacyjka przy stoliku,
Romantyczna oczywiście,
Tak że czułość serce ciśnie.
Potem do 12 w nocy.
Dwie poduszki,jeden kocyk
Jakieś buzi, przytulanka,
Taki dzień to jest sielanka.
Chyba że ktoś nie ma damy,
wtedy dzień jest przechlapany.
W dniu zakochanych, w dniu walentynki przyjmij życzenia od pewnej dziewczynki: byś byl,szczesliwy, zdrow, radosny zawsze pogodny nigdy zas chlodny. kochaj mnie zlotko czule i slodko badz moim baczkiem ja twa stokrotka. ale pamietaj moj ... slodki nie zapyl nigdy innej stokrotki.
Nic nie słychać w krąg innego, tylko: Dziś Dzień Walentego!!! Każdy wysłał liścik swój, a ja ciągle nosze mój. Boje się go wysłać tobie, ciągle myślę co on powie. Czy go podrze, czy wyśmieję, czy dla niego ja istnieję. Może tak, a może nie, jednak wiedz, że KOCHAM CIĘ !!!
Serce serce pokochało
Serce sercu serce dało
Serce serce o to prosi
Aby serce w sercu nosić:*
Dzisiaj chcę Cię pocałować, dzisiaj skradnę Ci całusa. Może w tłumie na ulicy, albo gdzieś w autobusie. Dziś Cię, miła pocałuję, jeszcze nie wiem gdzie to będzie. Ale wiem, że Ciebie kocham. Chcę być z Tobą, zawsze, wszędzie.
Choć nie jestem milionerem, choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, to nad życie Ciebie kocham!
W tym szczególnym Dniu Najważniejszej osobie w moim życiu chce powiedzieć, że bez wzgledu na to co przyniesie przyszłość, Jesteś i będziesz już na zawsze częscią mojego życia...
Zyczenia na Walentynki
Życzenia na Walentynki - Strona 1 2 3

 

 

 

Zyczenia Wszelkie prawa zastrzezone. Copyright © 2008 www.zyczenia.htw.pl